«100 лидер» -Татарстан киләчәге конкурсы турында

2020 елның 13 феврале, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Сәүдә-сәнәгать палатасы республиканың үсешенә һәм чәчәк атуына керткән өлешегез өчен Сезгә рәхмәт белдерә һәм эшмәкәрлекне үстерүгә һәм үстерүгә юнәлдерелгән устав эшчәнлеген тормышка ашыруда күрсәткән даими игътибарыгыз һәм ярдәмегез өчен чын күңелдән рәхмәт белдерә. Бөек Ватан сугышында Җиңүнең 75 еллыгы, ТАССРның 100 еллыгы һәм Татарстан Республикасы Президентын сайлаулар елында Татарстан Республикасы ССП яшьләрне эшмәкәрлек эшчәнлегенә җәлеп итүгә юнәлдерелгән 4 проект эшләде. Шулай итеп, 2020 елның мартында «100 лидер»-Татарстан киләчәге  проекты эшли башлый, ул яшьләрне эшкуарлык эшчәнлегенә җәлеп итүгә юнәлдерелгән һәм талантлы балаларга бизнес-планлаштыру, команда төзү, проектлар эшләү, шулай ук аларны тормышка ашыру мөмкинлеге бирәчәк. Ул яшь белгечләрнең финанс грамоталылыгын арттырачак, яшьләрнең игътибарын Татарстан Республикасының социаль-әһәмиятле проектларына җәлеп итәчәк.
Аналог буенча «Экспортка ярдәм итү», «Үзмәшгульләр өчен 100 идея» һәм «Киләчәккә 100 юл» (өлкән сыйныф укучылары өчен проект) проектлары эшләнә һәм эшли башлауга әзерләнә.
Сезне «100 лидер» -Татарстан киләчәге проектын тормышка ашыруда актив катнашырга һәм Сезнең белән хезмәттәшлек итүче кызыксынганнарга мәгълүмат җибәрергә чакырабыз.
Проектның координаторы: Әмирханова Гүзәл Рифат кызы-«Татарстан Республикасы Сәүдә-сәнәгать палатасы " Берлеге проектларын тормышка ашыру бүлеге җитәкчесе, тел. +79372822795, эл. почта: strategy@tpprt.ru.
"100 лидер" -Татарстан киләчәге проектында теркәлүгә сылтама: http://100leadersrt.ru/.