Татарстан аграрийларына сөт терлекчелегендә нәтиҗәле технологияләр турында сөйләячәкләр

2020 елның 22 октябре, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы хәбәр итүенчә, 22 октябрьдә 14:00 сәгатьтә «Агрополия» бердәм белем бирү платформасында чираттагы бушлай вебинар узачак, ул сөт терлекчелегендә нәтиҗәле технологияләргә багышлана.

Семинарда катнашучыларны сәламләп, Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министры урынбасары Ленар Гарипов чыгыш ясаячак.

Курсның спикерлары - терлекчелек өлкәсендә әйдәп баручы галимнәр. Панель дискуссия барышында алар эре мөгезле терлекләрне ашату, карау һәм үрчетү мәсьәләләре турында фикер алышачаклар.

Укуларда катнашу өчен «Агрополия» порталында яки түләүсез номер: 88005502441 буенча теркәлергә кирәк. Теркәлү катнашучыларга узган семинарларны карарга, шулай ук уку вакытында сёораулар бирергә мөмкинлек тудыра.

AGROONLINE белән элемтә өчен шулай ук түбәндәгеләр эшли:

•Телефон:8 800 550 24 41

•Сайттагы Чат-бот https://sschool.agropoliya.ru/

•Электрон почта:school@agropoliya.ru.

@Agro__online аккаунтына язылыгыз һәм белем бирү өлкәсендә барлык яңалыклардан хәбәрдар булыгыз.