Кече һәм урта эшмәкәрлек вәкилләренә күчемсез милекне кыскартылган вакытта ничек теркәргә

2021 елның 14 апреле, чәршәмбе

15 апрельдә «Эфир» телеканалында «Яңа иртә» программасында кече һәм урта бизнес вәкилләре тарафыннан күчемсез милек объектларын рәсмиләштерүнең әлеге һәм башка үзенчәлекләре турында Татарстан Росреестры эксперты Александра Абдуллина сөйләячәк.

«Яңа иртә» программасында «Иртәнге кунак» рубрикасын 5.50, 6.50 һәм 7.50 сәгатьтә карагыз.

Өстәмә рәвештә хәбәр итәбез, узган теле - һәм радиоэфирларның язмалары белән Росреестрның Татарстан Республикасы буенча Идарәсенең рәсми rosreestr.tatarstan.ru сайтының «Матбугат хезмәте» бүлегендә: «видеосюжетлар», «радиоэфирлар», «ВК» соцгруппасында (vk.com/rosreestr16) шулай ук Youtub та«Татарстан Росреестры» каналында  танышырга мөмкин.