2021 елның 21 апрелендә эшмәкәрләр өчен "Ачык ишекләр көне" үткәрелә

2021 елның 17 апреле, шимбә

«Ачык ишекләр» бөтенроссия бердәм көнен үткәрү кысаларында эшмәкәрләр өчен 2021 елның 21 апрелендә 14.00 сәгатьтән 16.00 сәгатькә кадәр үз эшчәнлеге турында мәгълүматларның ачыклыгын һәм һәркем файдалана алырлык булуын арттыру максатларында Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор идарәсе (алга таба - Идарә) республика территориясендәге Идарәдә һәм идарәнең 12 территориаль бүлегендә эшмәкәрләр өчен Бердәм «ачык ишекләр» көнен оештыра.

Нурлат, Аксубай, Әлки, Чирмешән районнарында территориаль бүлектә консультация алу өчен алдан язылу түбәндәге адреслар буенча: Нурлат шәһәре, Мәктәп урамы, 10     һәм Базарлы Матак урамы, Крайнов урамы 58  88(4345) 2 08 83,   88(4346) 2 10 89   телефон номерлары буенча башкарыла, (2021 елның 15-19 апрелендә  10.00 сәгатьтән 17.00 сәгатькә кадәр, төшке ашка тәнәфес 12.00 сәгатьтән 12.45 сәгатькә кадәр)шул ук вакытта үзеңне кызыксындырган сорауны бирергә кирәк.

“Ачык ишекләр”нең максаты - идарә компетенциясе чикләрендә эшмәкәрләргә бушлай консультация ярдәме күрсәтү.

Татарстан Республикасында яңа коронавирус йогышы (Covid-19) таралуны булдырмау максатларында “ачык ишекләр” Бердәм көнендә эшмәкәрләрне кабул итү территориаль бүлекләрнең телефоннары номерлары буенча алдан язылу буенча башкарылачак.

Эшмәкәрләргә консультацияләр уздырганда, территория бүлекләре белгечләре сулыш органнарын (битлекләрне, респираторларны) шәхси яклау чараларын кулланырга, шулай ук кулларны гигиена белән эшкәртү өчен антисептиклар булдырырга тиеш.

Территориаль бүлек эшмәкәрләрне Нурлат шәһәре, Мәктәп урамы, 10 нчы йорт,

Базарлы Матак ав., Крайнов ур., 56 йорт (Башкарма комитет бинасы) адресы буенча көтә.

Хөрмәтле эшмәкәрләр һәм бизнес вәкилләре!

Мәҗбүри таләпләрне белү - хокук бозулардан качуның иң яхшы ысулы!

Без Сезне "ачык ишекләр" Бердәм көнендә консультацияләрдә көтәбез!