4 апрельдән 11 апрельгә кадәр “Әлки район мәдәният йорты” МБУ фойесында Татарстан Республикасы халкына багышланган “Геройлар безнең арасында” күргәзмәсе эшли

2024 елның 6 апреле, шимбә

4 апрельдән 11 апрельгә кадәр “Әлки район мәдәният йорты” МБУ фойесында Татарстан Республикасында яшәүчеләргә Россия Герое исеме бирелгән “Геройлар среди нас” күргәзмәсе эшли. Бүген күргәзмәнең хөрмәтле кунаклары - Россия Герое Раил Габдрахманов Лира һәм Наил Габдрахмановлар. Алар җыелган экспонатларга югары бәя бирделәр, күргәзмәне оештыручы Зәйдуллина Рафаэль Нурәхмәт улына рәхмәт белдерделәр.
9 апрель көнне 10.00 сәгатьтә без барлык теләүчеләрне әти-әниләр белән очрашуга чакырабыз, алар улының тормыш юлы һәм хәрби тәҗрибәсе турында сөйләячәкләр.