Татарстан Республикасында «Минем бизнес» үзәге премиясенә гаризалар кабул итү дәвам итә «Ел эшкуары. Алтын йөзлек - 2024»

2024 елның 2 апреле, сишәмбе

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы һәм «Минем бизнес» үзәге «Кече һәм урта эшкуарлык» милли проекты кысаларында Татарстан Республикасының кече һәм урта бизнес вәкилләре өчен эшкуарлык премиясендә катнашуга гаризалар кабул итүне дәвам итә. Сайлап алу 10 номинация буенча узачак:

- Җитештерү;

- экспортер-предприятие;

IT проектлар һәм карарлар;

- Төзелеш;

- Импортны алыштыру;

- Авыл хуҗалыгы;

- Хезмәтләр күрсәтү өлкәсе;

Үз-үзенә хезмәт итүче;

- башлаучы эшмәкәр;

Халык гаебе.

Гаризалар кабул итү һәм халык тавыш бирү 2024 елның 21 февралендә башланып китте һәм 2024 елның 08 маена кадәр РФ ЗОЛОТАСОТНЯ.

Татарстан Республикасының иң яхшы 100 эшкуарын бүләкләү тантанасы Казанда 2024 елның 24 маенда узачак.

«Ел эшкуары: Алтын йөзлек» Татарстан Республикасы «Минем бизнес» үзәге Премиясе һәрвакыт эшкуарларның иң күренекле казанышларын һәм аларның Татарстан Республикасы үсешенә керткән өлешләрен билгеләп үтә. «Алтын йөзлек»кә керү республика эшмәкәрләре тарафыннан югары бәяләнә һәм эшкуарлык эшчәнлегенә ирешү булып санала.

Оештыручылар: Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы һәм «Минем бизнес» үзәге «Татарстан Республикасы эшмәкәрлекне яклау фонды» МКК НО.