"Георгий тасмасы"

2024 елның 7 мае, сишәмбе

Ватанпәрвәрлек һәм тарихи үткәнгә хөрмәт тәрбияләү, Бөек Җиңү белән бәйле традицияләргә сакчыл мөнәсәбәт, Базарлы Матак урта мәктәбендә Җиңү көне алдыннан «Георгий тасмасы» акциясе уза

Кимаевны тәрбияләү буенча директор киңәшчесе Екатерина, технология укытучысы Гарипова Ф.С. белән берлектә, 6В сыйныфында «Балачак навигаторлары»ннан «Георгий тасмалары» ясау буенча мастер-класс үткәрделәр

За традиционном развитию патриотлыгы, уважения Ватанны уважения, в Великой Победы для того, как гореф-гадәт, для того, что в преддверье Дня Победы проходит «Георгий тасмасы» в школе среднего общеобразовательных образования в Базарлы-Матак.

По Тәрбия директор Кимаева Екатерина сервисная технология укытучысы Гарипова Ф.С. совместно с 6 апреля по мастер-классу по «Георгий тасма» по «Георгий тасма» с Балачак Навигаторы.